Trema 2018

Już po raz 12 odbył się przegląd teatralny TREMA_2018. Jest to remanent dorobku artystycznego za rok szkolny 2017/2018 przygotowywany przez uczniów i nauczycieli.

W trakcie tegorocznego przeglądu kulturalnego zaprezentowana została czołówka grup teatralnych

1.Teatr w języku polskim przygotowany przez p. Agnieszkę Łagodowską.
Tytuł przedstawienia to “Bohaterowie na celowniku”.

2. Teatr niemieckim przygotowany przez p. Katarzynę Przybylską.

Uczniowie przygotowali przedstawienie pt. ” Griechische Tragödie” w języku niemieckim. Przedstawienie było luźną interpretacją początków Wojny Trojańskiej.
3.Teatr hiszpański przygotowany przez p.Marcina Tuszyńskiego. Uczniowie klasy 2H i 1A przygotowali spektakl pt. “Feliz cumpleaños” (Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin”)

Klasa 3A przygotowała taniec współczesny z dedykacją dla wychowawcy p. Ewelinę Kielesińską.

Gościnnie wystąpił również nauczyciel nauczyciel native spiker języka angielskiego p. Agnihotri Kamal.

Dziękujemy wszystkim za udział i przygotowanie przeglądu teatralnego.