AKCJA NIE Z TEJ ZIEMI!

AKCJA NIE Z TEJ ZIEMI!

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery. Już po raz czwarty w ramach akcji „Upoluj swoją książkę”, organizowanej z inicjatywy Instytutu Książki, plakaty akcji umożliwiające bezpłatny dostęp do bestsellerowych ebooków i audiobooków trafiły także do szkół ponadpodstawowych na terenie całego kraju. W tym roku po raz pierwszy książki będzie można czytać na czytnikach elektronicznych inkBOOK oraz Kindle!

Akcja Czytaj PL jest od początku realizowana jako element programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

 

WEJDŹ DO AKCJI:

  1. Pobierz darmową aplikację Woblink
  2. Zeskanuj kod (znajdziesz go na plakatach w szkole, na czytajpl i w innych miejscach w sieci)
  3. Czytaj bądź słuchaj za darmo do 30 listopada 2021!
CZYTAJ-pl-plakat-A3-szkoly