Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

11 lutego 2020 obchodzimy międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku DBI odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

W ramach obchodów DBI w Teatrze Palladium w Warszawie po raz kolejny odbyła się ogólnopolska konferencja dla przedstawicieli sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych oraz praktyków pracujących z dziećmi i młodzieżą. Z ramienia naszej szkoły w konferencji wzięła udział pani Aneta Juźwin.

Podczas obchodów DBI organizatorzy zachęcają szkoły, organizacje pozarządowe, firmy i osoby prywatne do wspierania tego przedsięwzięcia przez organizacjęlokalnych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów. W naszej szkole DBI obchodzony będzie w piątek 28 lutego.