Re-imagining Schools for the 21st Century

Re-imagining Schools for the 21st Century

W poniedziałek 15 lipca 2019 roku zameldowałyśmy się w Alpha College of English w Dublinie na kursie metodycznym: “Re-imagining Schools for the 21st Century”. 


Mamy dużo zajęć poświęconych najnowszym technologiom i metodom nauczania. Zajęcia podzielone są na część metodyczną, od godziny 9:00 do 14:00. Po południu mamy zajęcia poświęcone kulturze i historii Irlandii. Wczoraj nasza grupa była na spacerze po Dublinie (3 godziny biegania i słuchania o najciekawszych miejscach i postaciach historycznych związanych z Dublinem). Dzisiaj po południu zwiedzaliśmy Narodowe Muzeum Archeologiczne. Mamy nadzieję że po kursie nie będziemy wyglądać tak jak człowiek przedstawiony na jednym z załączonych zdjęć.  Pozdrawiamy. Slán mo chairde!

Joanna Nowak i Dorota Zięba