Festyn Sportowy Twardzi Inaczej 2018

Jak zwykle było mnóstwo atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie.
Przeprowadzone były zawody między klasowe w kilku konkurencjach:
– ringo
– korfball
– dwa ognie
– sztafety biegowe
– rowerowy tor przeszkód
– test wiedzy zdrowotno-żywieniowej

W całej rywalizacji okazała się 1B LO, chociaż nie zajmowała eksponowanych miejsc w poszczególnych konkurencjach.
Każdy mógł wziąć udział w stanowiskach rekreacyjnych, w których można było spróbować swoich sił, np.: na wioślarzu, w skoku w dal z miejsca czy w rzutach do kosza.
Pan pielęgniarskie przeprowadziła pokaz I pomocy. Podczas festynu odbyła się loteria fantowa, z której dochód w wysokości 386 zł zostanie przekazany Polakom na Litwie i wiele, wiele innych atrakcji.
Na zakończenie odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie w odbijankę balonową. Mecz był krótki, ponieważ niemiłosierny upał w połączeniu z dużą intensywnością gry, szybko wymęczył uczniów 🙂
Piłka latała jak szalona i całkiem przypadkowo, niesiona siłą wiatru, wpadła do bramki nauczycieli, stąd wynik 3-0 dla uczniów. Przypadek? Tak sądzę 🙂

Dziękujemy:
– wszystkim uczniom nauczycielom za udział i świetną zabawę!!!
– radzie rodziców za sponsoring imprezy,
– nauczycielom katedry WF za organizację