Finał akcji “Nie bądź sknera, kup pampera”

Finał akcji “Nie bądź sknera, kup pampera”

Od miesiąca trwała w naszej szkole zbiórka darów na rzecz porzuconych maluszków przebywających w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku, a także dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie-Czubakach. Oprócz uczniów, w akcji charytatywnej “Nie bądź sknera, kup pampera” udział wzięli także nauczyciele oraz dyrekcja szkoły. Wśród zebranych darów znalazły się pampersy, kaszki, mleka modyfikowane, obiadki z słoiczkach, rękawiczki nitrylowe, kosmetyki pielęgnacyjne. Już dzisiaj nastąpi wielki finał naszej akcji i wszystkie zebrane przez nas artykuły trafią do potrzebujących dzieci. Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy w okresie przedświątecznym, postanowili zrobić coś dobrego dla innych i przyłączyli się do naszej zbiórki. Jesteście naprawdę niesamowici, bo ilość zebranych darów jest imponująca. Mam nadzieje, że w przyszłym roku pójdzie nam tak samo dobrze.

Z życzeniami zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Ania Korzeb