Indian International Model United Nations

Indian International Model United Nations

Dni 6.04 czworo uczniów gimnazjum ( Kaja Pośnik, Antonina Kamińska Franciszek Alvarado, Jakub Szeligowski z klasy 3c ) oraz pięcioro uczniów liceum ( Ula Giersz, Estera Dudka, Mikołaj Szajkowski, Jan Bakłażec, Kuba Matłacz, Maciej Sadowski z klas 1a i 1b ) pod opieką pana Komala Agnihotri wyruszyło w drogę do Łodzi na Indian International Model United Nations ( symulacja obrad ONZ ). Odbywała się ona w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Szczanieckiej w Łodzi, a tematem przewodnim w tym roku był radykalny fundamentalizm.

Po dwóch dniach burzliwych obrad reprezentanci państw doszli do porozumienia. Gdy zakończyły się pokazy tańca bollywoodzkiego i jogi, rozdano nagrody dla najbardziej udzielającego się reprezentanta oraz dla najbardziej aktywnej drużyny. Gdy zrobiono ostatnie grupowe zdjęcie nadszedł czas pożegnania oraz zakończenia wspaniałej przygody, która pozwoliła nam wszystkim poszerzyć nasze horyzonty.