Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe

2.10. na AWF-ie, odbyły się zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Nasze liceum reprezentowała Sylwia Żbikowska, która jako jedyna zakwalifikowała się do etapu warszawskiego. Silna konkurencja wszystkich warszawskich szkół średnich, okazała się zbyt mocna na to, aby znaleźć się w gronie 10 najlepszych zawodniczek i awansować do etapu powiatowego Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Pogoda nie rozpieszczała, przelotne opady, które zamieniły się, dokładnie na bieg Sylwii, w rzęsistą ulewę, utrudniały rywalizację.

Sylwia dzielnie walczyła do samego końca, co widać na zdjęciach, mimo, iż nie była w pełnej dyspozycji. Na ostatnich 100 metrach Sylwia wyprzedziła kilkanaście zawodniczek, plasując się według jeszcze nieoficjalnych wyników na ok. 20 pozycji.