Konkurs!

Drodzy Uczniowie CLV L.O.,

Rada Rodziców przygotowała dla Was

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić Kartę zgłoszeniową uczestnika
i przesłać ją na adres Rady Rodziców:           radarodzicow.lo155@gmail.com
razem ze swoją pracą, którą może być hasło promujące CLV L.O. (maksymalnie można przesłać 3 hasła) lub pozostałe formy artystyczne, takie jak grafika, logo, zdjęcie, film, praca artystyczna, praca literacka i inne prace, które przekraczają wyobraźnię organizatorów konkursu (maksymalnie można przesłać 3 prace).
Rada Rodziców ufundowała nagrody w formie refundacji (w tym dofinansowania) wybranej przez laureata nagrody, do równowartości wygranej kwoty.

Nagrodami w konkursie w każdej z dwóch kategorii są:
– nagroda o wartości 300,00 zł za zajęcie miejsca I
– nagroda o wartości 200,00 zł za zajęcie miejsca II
– nagroda o wartości 100,00 zł za zajęcie miejsca III
Wartość wszystkich nagród w konkursie wynosi 1.200,00 zł

Konkurs trwa od 13 marca do 7 kwietnia 2021 r.
Termin wysyłania prac jest do 31 marca 2021 r.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu Społeczności Szkolnej, rozumianej jako grono wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli
oraz pracowników szkoły, mających dostęp do systemu Librus Synergia przy pomocy logowania. Każdy głosujący może oddać tylko jeden głos na wybrane hasło
oraz tylko jeden głos na inną formę artystyczną.
Szczegółowe warunki konkursu zostały zapisane w Regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszego liceum do wzięcia udziału w konkursie.

Rada Rodziców CLV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego