Majowy wyjazd językowo-edukacyjny klasy 2h do Madrytu!

Majowy wyjazd językowo-edukacyjny klasy 2h do Madrytu!

Po dwóch latach nauki języka hiszpańskiego klasa 2h postanowiła doskonalić umiejętności językowe w Madrycie. Poranki uczniowie spędzali w szkole językowej Ail Madrid, gdzie hiszpańscy nauczyciele prowadzili interesujące lekcje. Popołudnia młodzież spędzała aktywnie zwiedzając najważniejsze zabytki Madrytu, poznając kulturę i kuchnię Hiszpanii – lekcja salsy, degustacja gorącej czekolady z churros. Po każdym, intensywnym, pełnym wrażeń dniu uczniowie wracali do rodzin goszczących na nocleg, gdzie w dalszym ciągu doskonali umiejętności językowe, poznawali kulturę i zwyczaje tego kraju. Odwiedzili madryckie muzeum Prado, Reina Sofia. Podczas weekendu młodzież zwiedzała zabytkowe miasteczko uniwersyteckie – Salamanka, a sobotni dzień spędziła w Parku Warner Bros.