PO WER w Dublinie

PO WER w Dublinie

Intensive English to kurs, który realizujemy w Dublinie w dniach 15-26 lipca 2019r. Jesteśmy tu po to, aby wzmacniać swoje kompetencje komunikacyjne w języku angielskim. Pracujemy w międzynarodowych grupach w szkole językowej Kaplan. Podglądamy także metody pracy naszych nauczycieli, by wykorzystać na lekcjach sposoby i techniki aktywizujące uczniów, m.in. z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zawieramy nowe znajomości, szukamy inspirujących kontaktów.

Ponadto poza intensywnymi zajęciami w szkole językowej, w ramach przygotowań do międzyszkolnego projektu kulturoznawczego, który chcemy w nowym roku szkolnym zrealizować z naszymi licealistami, odwiedzamy miejsca związane z literaturą oraz sztuką i zbieramy w nich pomysły na edukacyjne działania  inspirowane dorobkiem literatury irlandzkiej.


Anna Rudnicka
Magdalena Stokowska