Profil Urzędu Dzielnicy Mokotów

Profil Urzędu Dzielnicy Mokotów

Lubisz brać udział w okolicznych wydarzeniach, szkoleniach, czy ciekawych eventach? Chętnie nawiązujesz znajomości i uczysz się nowych rzeczy? W wolnych chwilach rozwijasz swoje pasje i zainteresowania? Lubisz na bieżąco wiedzieć co dzieje się w Twojej dzielnicy? A może chcesz po prostu wyjść z domu i spróbować czegoś nowego?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś TAK, koniecznie polub profil Urzędu Dzielnicy Mokotów na Facebooku, na którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji umożliwiających atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Maratony “Zumba Fitness”? Spektakle teatralne dla dzieci? Warsztaty szycia w duchu zero waste? Co wybierasz? To tylko niektóre z propozycji, które oferuje nasza dzielnica! Oprócz tego na naszym profilu znajdziesz wiele przydatnych informacji dotyczących m.in. inwestycji, spraw społecznych czy budżetu obywatelskiego, a także mnóstwo fotorelacji! Kto wie, może na jakimś zdjęciu odnajdziesz siebie lub swoich bliskich?

Nie czekaj, sprawdź sam! Zaproś także swoją rodzinę i przyjaciół! 🙂

-> https://www.facebook.com/UDMokotow