Razem Damy Radę!

Razem Damy Radę!

Szanowni Nauczyciele.

Projekt ten miał na celu pokazać, że nie jesteśmy sami. Szkoła jest wspólnotą, miejscem, które tworzone jest właśnie przez ludzi. Mimo rozłąki, jesteśmy w stanie przezwyciężyć słabości, razem. Każdy z nas ma wspomnienia, które wywołują pozytywne emocje. Właśnie te wspomnienia, uchwycone na zdjęciach, zostały przedstawione w filmie, który może być dla nas motywacją, nadzieją na lepsze jutro, czy po prostu kroniką naszych wartych zapamiętania chwil.

My, uczniowie klasy 1Ds, pragniemy najmocniej podziękować za ten rok. Dziękujemy za poświęcenie, chęci przekazania nam jak największej ilości wiedzy, szczególnie w tym trudnym dla nas okresie, motywowanie i wspieranie nas. Dziękujemy za wiarę w nas, uczniów, za chęci i za poświęcony nam czas.  Mamy nadzieję, że już we wrześniu ponownie spotkamy się w szkole, gotowi do pracy i zdobywania wiedzy.

 

Uczniowie z klasy 1Ds