Święto Planszówki i II Memoriał Urszuli Marciniak

Święto Planszówki i II Memoriał Urszuli Marciniak

24 marca(sobota) odbyły się w szkole dwie imprezy:

1) II Memoriał Urszuli Marciniak – organizatorką była nauczycielka matematyki p. Iwona Gruszecka. Gościem honorowym była mama Urszuli p. Danuta Marciniak, która kontynuuje pasję córki. Na zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych przyjechali uczniowie różnych typów szkół oraz osoby dorosłe z odległych miast Polski. Jednocześnie mieliśmy okazję uczestniczyć w wykładzie p. Michała Zwierzyńskiego z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW pt. “Jak matematyka może zaskoczyć”

2) Święto Planszówki – organizatorką była p. Agnieszka Radziszewska. W dobrej zabawie przekrój wiekowy nie miał znaczenia. Wszyscy bawili się super.

W imieniu organizatorów, dziękuję wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Wszystkim, którzy nas wspierali i pomagali. Radzie Rodziców za zorganizowanie kawiarenki – wypieki własne. Był to bardzo udany dzień.