Szkolny Budżet Uczniowski – w CLV LO!

Szkolny Budżet Uczniowski – w CLV LO!

Czy słyszeliście kiedyś o Szkolnym Budżecie Obywatelskim (Szkolny Budżet Uczniowski – w CLV LO)?

Wprowadziliśmy go do naszej Szkoły by umożliwić Uczniom realizacje Projektów i zmieniać szkołę zgodnie ze swoimi potrzebami.

“Szkolny Budżet Obywatelski (SBO) to proces, w którym o przeznaczeniu części szkolnego budżetu (wyznaczonej najczęściej przez dyrekcję lub rodziców) decyduje społeczność szkolna. Uczniowie i uczennice, a także rodzice, nauczyciele i nauczycielki czy inni pracownicy i pracowniczki szkoły, zgłaszają pomysły, tworzą projekty, a następnie sami wybierają te, które ich zdaniem są najbardziej atrakcyjne i potrzebne.” Fundacja Pole Dialogu

18 stycznia zaczynamy składać projekty.

Więcej informacji o działaniach w CLV LO - Samorząd Uczniowski
Opis projektu - https://poledialogu.org.pl/sbo2/