Twardziele w przedszkolu

W ramach kontynuacji zeszłorocznego projektu “Twardziele w przedszkolu” zimą tego roku przedszkolaki z dwujęzycznego przedszkola Ala Ma Kota odwiedziły nasze gimnazjum. Uczniowie przygotowali dla nich wiele niespodzianek, m.in. dwujęzyczne oprowadzanie po szkole. Przedszkolaki miały okazję wziąć udział w lekcji bibliotecznej oraz zajęciach wychowania fizycznego na naszej nowej sali gimnastycznej.
Zobaczyli również inne ciekawe miejsca, np. pracownię biologiczną. Zwieńczeniem wizyty było przygotowane przez niektórych uczniów klas 3H, 2H oraz 2A przedstawienie pt. ”The Story of Santa Claus”.
Oczywiście nie mogło się obyć bez Mikołaja i drobnych upominków. Przedszkolaki wyszły zadowolone z deklaracją powrotu jako nasi przyszli uczniowie.