Warsztaty języka migowego

Warsztaty języka migowego

13 czerwca grupa uczniów z projektu ,,Jak się pięknie różnić” uczestniczyła w warsztatach migowych prowadzonych przez uczniów szkoły dla głuchoniemych przy ulicy Łuckiej 17. Zajęcia te poprzedzone były wspaniałym przedstawieniem, dzięki któremu mogliśmy zrozumieć jakich problemów doświadczają osoby niesłyszące w dzisiejszym świecie. Na twarzach aktorów mogliśmy ujrzeć ogromne zaangażowanie i determinację. Po występie zostaliśmy zaproszeni do wspólnej gry w „głuchy telefon”. Pomimo, że pokazywanie znaków w języku migowym nie wychodziło nam tak sprawnie jak prowadzącym spotkanie, było to dla nas wspaniałym doświadczeniem, przy którym świetnie się bawiliśmy. To wydarzenie na pewno zapamiętamy na długo. Dziś już myślimy o dalszej współpracy w przyszłości.