Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Stare chińskie przekleństwo brzmi: “Obyś żył w ciekawych czasach!”. I oto naszej młodzieży przyszło dorastać w czasach ciekawych, niezwykłych, trudnych, które nawet dla nas, dorosłych, są wielkim wyzwaniem. Przez ostatni semestr szliśmy z niepokojem i przeczuciem, że w każdej chwili możemy wszyscy zostać wysłani na nauczanie zdalne. Nie możemy być pewni, jak będzie wyglądać nasza nauka za miesiąc, dwa czy trzy.
 
A jednak, w tej atmosferze niepewności i ciągłych zmian, dzięki wysiłkowi społeczności uczniowskiej i nauczycielskiej, wspólnie ożywialiśmy naszą szkołę: zajęciami dodatkowymi, wydawaniem gazetki, udanymi akcjami wolontariatu, wyjściami do teatrów, muzeów, wycieczkami, warsztatami i – najzwyczajniej w tych niezwykłych czasach – setkami udanych lekcji ?
Wszyscy, którzy się starali pomnażać uśmiech i wiedzę, zasługują na wielkie podziękowania i wyrazy uznania‼️
 
Z okazji pomyślnego końca roku, a także zbliżających się Świąt, wszystkim uczestniczącym w życiu CLV Liceum – nauczycielom, uczniom, rodzicom i pracownikom naszej szkoły – należą się życzenia pięknych, zdrowych, pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego roku 2022.
 
 
Dyrekcja CLV LO ??