Wymiana klasy 2d

Wymiana klasy 2d

Pod koniec kwietnia 2018 r.( 20 -26 kwietnia) klasa 2d, pod opieką wychowawczyni pani Anny Rajewskiej i germanistki Katarzyny Przybylskiej, wzięła udział w wymianie z uczniami bawarskiego gimnazjum w malowniczej miejscowości Marquatrstein.
Nasi goście z Staatliches Landschulheim Marquartstein okazali się bardzo mili i wyrozumiali.
Pokazaliśmy im nie tylko urokliwe zabytki Warszawy, parki i muzea (m.in. Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie), lecz także bawiliśmy się świetnie biorąc udział w warsztatach kulinarnych, lepiąc pierogi, pijąc jedną z najlepszych gorących czekolad w Polsce (Wedel), ozdabiając własny Torcik Wedlowski i grając w kręgle.
Razem spędziliśmy niezapomniane chwile i nie możemy się doczekać naszego następnego spotkania, które odbędzie się pod koniec września tego roku.