Zakończenie Roku Szkolnego 2018/19

W dniu 19 czerwca  2019r odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019r

Dla uczniów klas III gimnazjum, był to ostatni  szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą współtworzyli i sprawiali, że jest ona właśnie taka, a nie inna. Każdy z absolwentów zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i  tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.

Życzymy Wam – Drodzy Absolwenci – szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek ,,rzuci” Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę.

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku ! Wracajcie do szkoły wypoczęci i z uśmiechem na twarzy!.