Konkurs!

W ramach zajęć z języka angielskiego, jedna z grup w naszej szkole, została poproszona o zilustrowanie dowolnego idiomu angielskiego. Jako, że prace okazały się naprawdę pomysłowe, postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie 14 idiomów z zamieszczonych poniżej rysunków.
Kto może wziąć udział w konkursie? Każdy uczeń/uczennica z klas pierwszych i drugich w naszej szkole.
Jaka jest nagroda? Szóstka (ocena) z języka angielskiego w kategorii: aktywność.
Jak i gdzie wysłać odpowiedzi? Odpowiedzi wysyłacie Librusem do Pani Ani Korzeb (w tytule wiadomości trzeba napisać: KONKURS, imię i nazwisko osoby zgłaszającej się do konkursu, klasę oraz nauczyciela uczącego Was języka angielskiego). W treści wiadomości wpisujecie numery od 1 do 14 i idiomy, które zaprezentowane zostały na rysunkach uczniów naszej szkoły.
Do kiedy trwa konkurs? Konkurs kończy się w środę 13.maja o północy.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 17.maja na Librusie w Ogłoszeniach.