PO WER Dublin

W ramach realizowanego projektu Power Nowoczesne liceum, nowoczesna jakość pierwsze dwa pełne tygodnia sierpnia mam/miałam przyjemność spędzić w stolicy Irlandii na kursie językowym.
Dublin to miasto romantyczne a jednocześnie nowoczesne.
Kurs, w którym uczestniczę jest przeznaczony dla zmotywowanych osób, które chcą swobodnie komunikować się w języku angielskim i odnieść sukces w rożnych obszarach życia prywatnego i zawodowego.
Kurs polega na kształtowaniu ogólnych umiejetnisci językowych, niezbędnych do sprawnego posługiwania się językiem angielskim we wszystkich sytuacjach życiowych.
Celem nauki jest rozwijanie kluczowych umiejętności językowych (gramatyki, słownictwa i wymowy) poprzez ćwiczenie czterech sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu.
Zajęcia odbywają się w małych, międzynarodowych grupach.
Podczas mojego pobytu w szkole byli przedstawiciele ponad dziesięciu narodowości.
Polskę reprezentowałam tylko ja.
Dodatkowo szkolą oferuje różnorodny program zajęć pozalekcyjnych, umożliwiający praktyczne wykorzystanie języka w nieformalnych sytuacjach, zanurzenie się w kulturze kraju oraz poznanie lokalnych atrakcji.

Szkoła językowa do której uczęszczam, położona jest w modnej dzielnicy Temple Bar nad rzeka Liffey.
Mieści się w przepięknym gregorianskim budynku z widokiem na rzekę i jest wyposażona w najnowsze technologie, które wspomagają efektywna naukę.

Howth – dzielnica Dublina. Howth jest położone ok. 13 km na północny wschód od Dublina.