Pożegnanie klas III

Pożegnanie klas III

Kochani,


„Nic nie może przecież wiecznie trwać” – jak śpiewała Anna Jantar.
Słowa te są dotkliwie prawdziwe, kiedy przychodzi nam się żegnać z Wami. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten dzień.
24 kwietnia 2020 r jest ostatnim dniem nauki w liceum. Jest to szczególny dzień dla Was i dla nas. Dzień ten jest końcem pewnego a zarazem początkiem kolejnego etapu w Waszym życiu.
Pamiętajcie, że jesteście wartościowymi ludźmi. Wkroczcie w następny etap waszego życia ze świadomością własnej siły i swych możliwości. Miejcie w sobie zapał i entuzjazm. Nie oglądajcie się za siebie, bierzcie z życia to, co najlepsze. Myślę, że te trzy lata spędzone w naszym liceum były doskonałym wstępem do dorosłego, dojrzałego życia i nauczyły Was pokonywania przeszkód. Zapewne nie raz myśleliście sobie, że wskazówki dawane przez nauczycieli czy starszych kolegów nigdy Wam się nie przydadzą. Ale zobaczycie, że jeszcze nie raz z nich skorzystacie.
W życie człowieka wpisane są zarówno zwycięstwa, jak i porażki. Gdy coś Wam się nie uda, nie poddawajcie się, tylko dążcie do osiągnięcia celu. Pamiętajcie- człowiek uczy się przez całe życie, nie tylko wtedy, gdy siedzi w szkolnej ławce.
W codziennym biegu życia niewiele czasu mamy na refleksję i podsumowanie tego, co udało nam się dokonać. Jedną z okazji, która pozwala zatrzymać się i spojrzeć wstecz jest zakończenie roku szkolnego.
Pragnę Wam wszystkim pogratulować ukończenia Liceum Ogólnokształcącego. Wśród uczniów, którzy osiągnęli średnią powyżej 5.00 to:


1. Aleksandra Ocicka klasa 3B
2. Julian Żyliński klasa 3B

Rada Rodziców na pamiątkę ukończenia naszego liceum ufundowała dla każdego absolwenta znaczki CLeVerki.
Rada Pedagogiczna Złotego CLeVerka przyznała Mikołajowi Szajkowskiemu z klasy 3A za reprezentowanie szkoły w konkursach, debatach, wykładach oraz wielu ciekawych inicjatyw na rzecz szkoły.

Szanowni Rodzice,


Ktoś kiedyś powiedział, że czas który pozostaje we wspomnieniach nie jest czasem straconym. Czas, który spędziliśmy z Państwa dziećmi na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach.
Serdecznie dziękujemy za aktywne włączanie się w życie szkoły. Państwa pomoc i chęć działania były i są nieocenioną wartością. Dziękujemy za wsparcie, które otrzymywaliśmy w trudnym dla oświaty okresie. Po prostu byliście z nami.


Drodzy Maturzyści!


Na koniec chcemy Wam życzyć połamania piór na maturze, dostania się na wymarzone studia i spełnienia w życiu. Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele. Mamy nadzieję, że jako nasi absolwenci będziecie ciepło wspominać lata spędzone w naszej szkole,


Z poważaniem
Wanda Turlej
Anna Grabek