Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Szanowni rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Drodzy uczniowie

„Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.”

Za chwilę ostatni dzwonek oznajmi nam czas wakacji. Opustoszeją korytarze, na dwa miesiące ucichnie szkolny gwar. Niebawem zrobi się tłoczno na dworcach kolejowych, na szlakach turystycznych, nad morzem, w górach, nad jeziorami. Życzę Wam, aby czas wakacji dodał Wam sił i energii na kolejne miesiące nauki i pracy. Wypoczywajcie bezpiecznie i mądrze, zawierajcie ciekawe znajomości po prostu wypoczywajcie.

Życzy dyrekcja CLV LO