Dzień Otwarty – 13.04.2019

Dzień Otwarty – 13.04.2019

W dniu 13 kwietnia 2019r (sobota) odbył się DZIEŃ OTWARTY dla kandydatów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom i ich rodzicom za zainteresowanie naszą szkołą. Ogrom zainteresowania naszą szkołą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo miło było nam gościć Państwa w naszych murach. Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce 🙂

Pokazaliśmy  szkołę „od wewnątrz” .Umożliwiliśmy  poznanie klimatu szkoły. Wysłuchaliśmy wiele cennych informacji od kandydatów i ich rodziców. Kandydaci i ich rodzice mogli porozmawiać   z naszymi uczniami i nauczycielami a ich opinie były najbardziej wiarygodne. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów pod adresem przygotowanej oferty i organizacji samej imprezy w tak trudnym okresie dla oświaty.

Serdecznie dziękuje wszystkim Nauczycielom ,Uczniom  i Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację  Dnia  Otwartego dla Kandydatów

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie w dniu 7 maja 2019r (wtorek) o godz. 17.30.

WEŹMIESZ UDZIAŁ? – KLIKNIJ!