Integracja – Rewelacja!

Pierwszy dzień integracji w Pięknej Górze już za nami. Było intensywnie i do tego wesoło. Od wczoraj wiemy już co to jest „Dzika kuchnia”-  wystarczy trochę spenetrować las i zabrać ze sobą szczawik zajęczy, igły sosny, poparzyć się pokrzywami, i mamy materiał na zieloną herbatkę oraz zdrowy dodatek do podpłomyków. Po dzikiej biesiadzie przyszedł czas na zwariowaną grę bubble football, czyli robienie fikołków, stawanie na głowie oraz bezpieczne przepychanki, a wszystko w dmuchanych bańkach.  I to tylko atrakcje jednej grupy. Wieczór okraszony zabawami przy ognisku i wspólnym śpiewaniem przy dźwiękach gitary.

Przed nami jeszcze moc wrażeń. W planach między innymi „Warsztaty teatralne”, „Team building”, „Ja i moja klasa”, „Koszulkomania”, „Łucznictwo” i wiele innych szaleństw.

Pogoda dopisuje, humory też. Pozdrawiamy z Mazur i do zobaczenia w szkole.