PO WER – Cambridge

PO WER – Cambridge

Drugi tydzień mobilności dobiega końca. Braliśmy udział w podstawowych kursach, a także w warsztatach i kulturowych wykładach, których celem było zapoznanie się z kulturą brytyjską. Poza nauką otrzymaliśmy też możliwość zapoznania się z pięknym miastem, jakim jest Cambridge. Poza tym odbyliśmy też wycieczki do katedry w Ely, Londynu, Ogrodu Botanicznego, braliśmy udział w spływie po rzece Cam, od nazwy której powstała nazwa miasta Cambridge. W czasie szkolenia w tym 17-wiecznym kampusie mieliśmy możliwość współpracować z osobami z 21 krajów, w tym z: Japonii, Australii, Hiszpanii, Włoch, Słowacji, Niemiec.

Dzięki odbytym kursom poszerzyliśmy swoje umiejętności i metody pracy, poznali system nauczania zarówno w Anglii, jak i innych państwach świata, nawiązaliśmy współpracę z nauczycielami z innych krajów.