Wymiana w Klasie 2C – Luty 2018

Wymiana w Klasie 2C – Luty 2018

W lutym klasa 2c gościła swoich partnerów z Belgii. Włożyliśmy dużo wysiłku w przygotowanie tej wizyty, ponieważ chcieliśmy, żeby było to niezapomniane przeżycie. W programie wymiany znalazły się takie atrakcje, jak: zwiedzanie miejsc związanych z historią i  kulturą naszego kraju, np. Pałac w Wilanowie, Park Łazienkowski czy Warszawska Starówka. Nie zabrakło też zabawy – graliśmy w kręgle, lepiliśmy pierogi oraz byliśmy w Escape Room. Przeżyliśmy razem wiele miłych chwil!

 

In February, the students from 2c hosted their Belgian partners. We put a lot of effort into preparing the visit because we wanted it to be an unforgettable experience. We planned a lot of attractions such as visiting places connected with Polish culture and history, e.g. The Wilanów Palace,  Łazienki Park and The Old Town in Warsaw.  Besides, we had a lot of fun bowling, making dumplings and playing in the Escape Room.

We had a really great time toether!