Zwolnieni z Teorii

Zwolnieni z Teorii

Dzięki naszym uczniom szkoła otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości pod patronatem Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii za udział w olimpiadzie projektów społecznych “Zwolnieni z Teorii”. Są to uczniowie: Kuba Borkowski, Wiktor Sygnowski, Franek Piotrowski – klasy 2H, Krzysztof Chorzempa – klas 2B oraz Ludwika Ludew Gimnazjum nr.11. Uczniowie od wielu miesięcy realizują projekt pt. „”Gramy o marzenia seniorów”
Jesteśmy pełni podziwu za waszą postawę, pasję i wrażliwość.

Gratulujemy i dziękujemy.

Społeczność szkolna CLV LO

Ranking

www.ranking.zwolnienizteorii.pl

W dniu 20 czerwca 2018r odbył się WIELKI FINAŁ ZWOLNIONYCH Z TEORII ’18

Jest to praktyczna olimpiada projektów społecznych Zwolnionych z Teorii. Poprzez realizację autorskiego projektu społecznego, uczniowie i studenci zdobywają doświadczenie i praktyczne kompetencje, niemożliwe do zdobycia tradycyjnymi metodami nauczania.

W tym roku nasi uczniowie gimnazjum, którzy byli najmłodszymi uczestnikami olimpiady otrzymali za wykonanie projekt „”Gramy o marzenia seniorów ” SREBRNEGO WILKA Pitch Contest oraz NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Gratulujemy